syCRM


SERES Müşteri İlişkileri yönetimi yazılımı ile müşteri veritabanınızı düzenli, hızlı ulaşılabilir ve aktivitelerinizi planlayabilir hale gelebilirsiniz. Sizin ve çalışanlarınızın günlük, haftalık, aylık ve yıllık bir müşteriyle akvitelerin geçmişini görebilir veya önümüzdeki günleri planlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi bazlı ayrıntılı raporlar alıp performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Yayıncılık, fuarcılık ve reklam tanıtım sektörleri için geliştirilen syCRM ile müşteri veritabanınızı düzenli ve hızlı ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Aktivitelerinizi planlayabilir ve yönetebilirsiniz. Müşteri temsilcisi düzeyinde yetkilendirme yapabilir, tüm satış ve aktivite tarihçesini raporlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi hedeflerini tanımlayıp gerçekleşip gerçekleşmediğini takip ederek etkili performans yönetimi yapabilirsiniz.

Abone ve müşterilerinizin takibinde, reklam sözleşmelerinizin, fuar düzenliyorsanız fuar stand sözleşmelerinizin takibinde ve bütün bunların ayrıntılı raporlanmasında işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak bir program sunuyoruz sizlere. Sektörünüze ait birçok sorunun üstesinden bu program sayesinde geleceksiniz. Üstesinden gelemediğiniz sorunlar içinse hemen yanı başınızda çözüm ortağınız olarak yardıma hazır bir ekip olan bizleri bulacaksınız.SERES SATIŞ TEMSİLCİSİ İLE BAĞLANTI KURUN
0 (216) 374 47 88
Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritim İstanbul B Blok No:44 Kat 1 Ofis No:230
Maltepe /İstanbul